O nás

Pokud cítíte, že vizuální identita Vaší společnosti, nebo obaly
Vašich výrobků potřebují změnu, tak jste na správném místě.

Motor však není jen studio, které plní přání klienta, ani kreativní shop s úzkým záběrem. Máme zájem o zakázky, které jsou postaveny na vzájemné spolupráci a výsledek je na základě společné snahy. Rádi pracujeme s lidmi, osobní vztah je pro nás důležitý. Zajímá nás pozadí zakázky, detaily, často invenčně spolupracujeme už na vlastním zadání, soustředíme se na průběh a výsledky nás zajímají i s dlouhodobým odstupem.

Naše zaměření

Soustředíme se na 3 hlavní směry vizuální komunikace:
Firemní design / corporate identity
Obalový design
multimedia – signage – environmental design. Studio má tudíž 3 specializované týmy, jejichž zaměření odpovídá těmto směrům.

Pozadí

Majitel a kreativní ředitel studia Prokop Sirotek absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v roce 1999, obor grafický design a vizuální komunikace.

Po několika zahraničních stážích a čtyřleté praxi v reklamní agentuře Leo Burnett Advertising Prague založil studio MOTOR. Studio bylo vždy orientováno na kvalitní design a komunikaci, proto vždy sdružovalo vyjímečné talenty z českého i zahraničního prostředí.

Za čím si stojíme

Naše práce je postavena na kreativitě a komunikaci.

Špičkové kvalita studia je výsledkem této snahy. Soulad kvality designu a komunikace dává našim klientům jistotu a oporu v každém projektu.