O nás

Pokud cítíte, že vizuální identita Vaší společnosti, nebo obaly
Vašich výrobků potřebují změnu, tak jste na správném místě.

Motor však není jen studio, které plní přání klienta, ani kreativní shop s úzkým záběrem. Máme zájem o zakázky, které jsou postaveny na vzájemné spolupráci a výsledek je na základě společné snahy. Rádi pracujeme s lidmi, osobní vztah je pro nás důležitý. Zajímá nás pozadí zakázky, detaily, často invenčně spolupracujeme už na vlastním zadání, soustředíme se na průběh a výsledky nás zajímají i s dlouhodobým odstupem.

Naše zaměření

Zajímají nás 3 hlavní směry vizuální komunikace:
Firemní design / Corporate Identity
Obalový design / Packaging Design
Multimedia – Signage – Environmental design.

Máme tudíž 3 specializované týmy, jejichž zaměření odpovídá těmto směrům.

Náš příběh

Majitel a kreativní ředitel studia Prokop Sirotek absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v roce 1999, obor grafický design a vizuální komunikace.

Po několika zahraničních stážích a čtyřleté praxi v reklamní agentuře Leo Burnett Advertising Prague založil studio MOTOR. Původní záměr - úzce spolupracovat s kreativními osobnostmi, vzájemně se ovlivňovat a učit se, trvá dodnes. Zájem o různé oblasti běžného života - sport, technika, zahrada, práce se dřevem, kovem, sklem, multimédii, cestování, kultura a umění atd. se zúročuje v širokém záběru designových prací. Studio je orientováno na kvalitní design a komunikaci, proto sdružuje vyjímečné talenty z českého i zahraničního prostředí. Prokop Sirotek je ve stálém kontaktu s mladými designery, vedl atelier grafického designu na Vysoké škole kreativní komunikace v Praze a je jedním z vyučujících.

Za čím si stojíme

Naše práce je postavena na kreativitě a komunikaci.

Špičková kvalita studia je výsledkem kontinuální snahy čerpat zkušenosti z každého realizovaného projektu.
Soulad kvality designu a komunikace dává našim klientům jistotu a oporu v každém projektu.