Obalový design

Jelen

Pověstnému a všem známému mýdlu s jelenem pomáháme bojovat za čisté a voňavé prádlo. Komunikační agentura KONEKTOR postavila strategii pro obnovení původní značky a my jsme pak v MOTORU vdechli Jelenovi nový život.

Pardál

V roce 2006 byla pivovarem Budějovický Budvar na trh uvedena nová značka piva Pardál. Pivo pro každého, kdo po poctivé práci ocení dobré pivo.

Paralen

Grafický design Paralenu pochází z naší dílny. Sjednocujícím elementem je logo a grafický element – dynamické pruhy. Pokud vás trápí chřipka nebo nachlazení, je první volbou volně prodejný přípravek Paralen.

Calibrum

Design celé produktové řady Calibrum se vyvíjel více než půl roku.

Calibrum Profi

Calibrum Profi – top produkt z řady doplňků stravy Calibrum.

Mycomax

V rámci dlouhodobé spolupráce se společností Zentiva a následně sanofi-aventis jsme se podíleli na tvorbě obalů na různé produkty od léků pro ženy a děti přes léky z gastro segmentu až po kategorii doplňků stravy.

Candimax

Jeden z řady produktů společnosti sanofi-aventis určených pro specifickou oblast hygieny.

Endiex

Při návrhu designu obalu Endiexu jsme museli respektovat vizuální historii legendárního Endiaronu.

Calcium pantothenicum

Pro společnost Zentiva jsme navrhli design skládačky a tuby v několika velikostech podle gramáže výrobku.

Degasin / Tammex / Livinorm

MOTOR navrhl grafické zastřešení produktů pro zdravotnické prostředky, které přináší úlevu při střevních a břišních potížích. Zadáním bylo vytvořit obal, který bude atraktivní jako volně prodejné produkty, ale zároveň bude u zákazníka vzbuzovat důvěryhodnost na úrovni léku. ‍

Findus

Pro společnost Findus jsme připravili celou řadu obalů. Přestože základní struktura obalu definovaná logem a červeným pruhem nebyla z naší dílny, měli jsme dostatek prostoru pro focení produktů, celkovou reorganizaci zadních stran obalů, tvorbu ilustrací a ikon nebo symbolů pro nové produktové řady.

Soyka

Soyka je značka biopotravin a zároveň česká rodinná firma vyrábějící čerstvá sójová mléka a mléčné produkty, majonézu, sójové suky, nanuky, tofu, tempehy a spoustu dalších výrobků ze sóji.

Budějovický Budvar

Pro pivovar Budějovický Budvar MOTOR několik let připravoval design přepravních obalů, takzvaných multipacků.

SPAK

Pro reklamní agenturu Kaspen a jejich klienta SPAK jsme navrhli vzhled prémiové řady výrobků Master.