studio MOTOR - visual communication

1 2 3

Pokud cítíte, že vizuální identita Vaší společnosti, nebo obaly Vašich výrobků potřebují změnu, tak jste na správném místě.

Motor však není jen studio, které plní přání klienta ani kreativní shop s úzkým záběrem. Máme zájem o zakázky, které jsou postaveny na vzájemné spolupráci a výsledek je na základě společné snahy. Zajímá nás pozadí zakázky, často invenčně spolupracujeme už na vlastním zadání, soustředíme se na průběh a výsledky nás zajímají i s dlouhodobým odstupem.

Naše zaměření

Dlouhodobým cílem studia je specializace a profesionalizace v konkrétních oblastech vizuální komunikace. Soustředíme se na 3 hlavní směry:
Firemní design / corporate identity
Obalový design
multimedia – signage – environmental design

Studio má tudíž 3 specializované týmy, jejichž zaměření odpovídá těmto směrům.

Pozadí

Majitel a kreativní ředitel studia Prokop Sirotek absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v roce 1999.

Po několika zahraničních stážích a čtyřleté praxi v reklamní agentuře Leo Burnett Advertising Prague založil studio MOTOR. Studio bylo vždy orientováno na kvalitní design a komunikaci, proto vždy sdružovalo vyjímečné talenty z českého i zahraničního prostředí.

Za čím si stojíme

Naše práce je postavena na kreativitě a perfektní komunikaci.
10 let špičkové kvality studia je výsledkem této snahy. Maximální soulad kvality designu a komunikace dává našim klientům jistotu a oporu.

Spolupráce

Studio MOTOR je krativní společnost. Naše práce je vytvářena přímo pro naše klienty.

Jako nadstavbu služby a podanou pomocnou ruku vidíme v pracech kde rozvíjíme již navržený koncept, např. ze zahraničí, nebo z dodaných manuálů. Našim klientům jsme rovnoceným partnerem, rádi na projektu spolupracujeme s klientem, výsledek bereme jako společné dílo. Rádi pracujeme s lidmi, osobní rozměr spolupráce je pro nás důležitý.

(c)1999 - 2016 MOTOR, s.r.o.
All intelectual property reserved!

Design Workswww.creative-house.czwww.datacare.czKonektor